EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи / Паркинзи парк

Паркинзи парк


Тематски парк Трамплин е експериментален спортски затворен простор базиран на брануваа и комбиниран со најразлични забавни и спортски настани. местото е опремено со бесплатна област на брануваа, подрачје област, слем забивање област, професионална област на брануваа, итн. тоа обезбедува богато и шарено искуство со брануваа за луѓе од различна возраст. Во исто време, исто така, обезбедува ново и алтернативно место за проширување на тимот на компанијата и одржување на активности за роденденски теми.

Насловна Претходно 1 2 3 4 5 6 Следнаминатата - Total 119 1 евиденција ТВкупновната страница / Total 7 18 по страница