EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи

производи


NiuNiu опрема за забава копродукции, Ltd. е посветена да бара понудените партнери, со силен дизајн на производи, капацитет на производство, работење и развој, ќе примени креативни и иновативни предности за секој детал на производот. Во развојот на нови производи, истовремено осигурувајќи дека изборот на материјали и дизајнот на структурите се во согласност или дури и ги надминуваат меѓународните стандарди за безбедност, треба да се посвети поголемо внимание на комбинацијата на функционалност, естетика и интересна, што не само што ја задоволува функционалната употребливост, но исто така го збогатува интересот на децата за играње, со цел да се осигури дека игралиштето продолжува да има висок капацитет за привлечност. Нашата компанија е опрема прилагодена, е за секоја големина на страницата со клиенти, височина, форма и барања за дизајн од страна на нашите професионални дизајнери за да го прилагодите вашиот дизајн, специјално ќе се произведуваат производи, ако ти треба, исто така можете да ги инсталирате нашите професионалци. Нашиот дизајн за внатрешен забавен парк има широк спектар на теми за клиентите да изберат: како што е џунглата, океанот, пиратство, простор, бонбони, идна starвезда, замокот, машински инженеринг и други теми, и ние ќе продолжиме да воведуваме комплетно решение за внатрешно игралиште во стилот на теми. Нашиот професионален тим за дизајн е секогаш во можност да додаде нови и интересни елементи за постојано да ги воведува најновите, уникатни и професионални производи за забава и решенија за забавни паркови, кои го водат трендот на индустријата, да се осигура дека клиентите можат да се истакнат меѓу многу конкуренти и да им донесат на клиентите супер висок поврат на инвестицијата.

Насловна Претходно 1 2 3 4 5 6 Следнаминатата - Total 394 1 евиденција ТВкупновната страница / Total 44 9 по страница