EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / Вести

НИУНИУ Трамплин парк во Шандонг

време : 2019-07-31

Во овој парк на брануваа, ние користиме розова како главна боја, розово меко подлога, розови и бели океански топки, јама од розова пена, сите розови елементи, како да не однесе во светот на Барби.

Devавол слајд:Играчот ги става нозете на вреќата, додека ги држеше рацете и се лизгаше вертикално, почувствувајте ја радоста на слајдот на ѓаволот!

Скитници мост:Членовите се поделени во две групи за да се борат едни против други. Тие се тресат нозете и ја оставаат другата страна да го изгуби центарот на гравитација и да падне во пена питл. Кој ќе застане на мостот, ќе победи.

слободен скокање:Скокајте слободно на голем бранувал кревет, и уживајте.

Професионална област на брануваа ;

тука, можете да направите повеќе активности при скокање, што носи повозбудливо и уникатно искуство со брануваа. Секако, обрнете внимание на безбедноста, препорачуваме да бидат водени од професионални тренери во оваа област.

Руски рулет: Ајде, скокаат нагоре, не треба да биде погодена од ролерот!

Јама од пена: Скокни горе, скокнете во јамата од пена и почувствувајте ја прегратката на сунѓер.

ЕПП градежни блокови: Кога сте уморни на брануваа, исто така можете да изберете да се опуштите во EPP зградите, смири се и изгради различни форми со врвни тули.

Меко игралиште: Секако, ние исто така дизајниравме меко игралиште за деца.