EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / Проект

Курс за нинџа

време : 2019-03-07 Преземања :

Нашите иновативни курсеви за пречки нинџа,популаризиран од американската телевизија Нинџа воин ,предизвик на рамнотежата,сила и агилност на вашиот парк  гости на возбудлив нов начин!Ние ги дизајнираме нашите курсеви за да одговараат на вашите потреби,спецификации,и теми.