EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи / Курс за нинџа

Курс за нинџа


Нашите иновативни курсеви за пречки нинџа,популаризиран од Американецот Нинџа воин на ТВ , тој предизвик и ја подобрува силата, издржливост, координација, агилност и рамнотежа и кај децата и кај возрасните. Курсот Нинџа е модуларна конструкција која им овозможува на клиентите лесно да го модифицираат бројот на ленти и пречки според нивниот избор и достапниот простор. Постојат различни пречки со различно ниво на тежина што можат да предизвикаат широка публика на учесници. Курсот нинџа може да биде одлично прилагодено на брануважните паркови, FEC, спортски центри, објекти за обука и climbидови за искачување.

Насловна Претходно 1 2 Следнаминатата - Total 23 1 евиденција ТВкупновната страница / Total 2 18 по страница