EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи / Плејхаус

  • https://www.nnkidsplay.net/img/kids_cheap_indoor_plastic_playhouse_with_factory_price_for_sale.jpg
  • Детска ефтина пластична куќа со затворен простор со фабричка цена за продажба

Детска ефтина пластична куќа со затворен простор со фабричка цена за продажба

материјал:одличен шарен LLDPE, храна пластика пластика
Опсег на возраст:2-6 возраст
Аплицирај на:Градинка / предучилишна / Забавен парк,/станбена површина / семејство / Трговски центри / супермаркети / продавници
пакување:Кутија од картони и стандард за извоз

Контактирајте не

Опис на материјалот

материјал: одличен шарен LLDPE, храна пластика пластика

Опсег на возраст: 2-6 возраст

Аплицирај на: Градинка / предучилишна / Забавен парк,/станбена површина / семејство / Трговски центри / супермаркети / продавници

пакување: Кутија од картони и стандард за извоз

предност:

1.Стручен тим за дизајн.

2.Фабрика цена. Најдобра цена за вас.

3.Напредна технологија и високо-технолошка опрема. 4.Се склопува лесно со минимален хардвер,лесен за склопување.

5.Дизајн на животната средина,Нетоксичен,еколошки материјал,Anti-UV,анти-стареењето.

6.Увезена еколошка боја, светла боја, прекрасен дизајн и без тешки метали

за нас

NIUNIU AMUSEMENT се наоѓа во градот Qiaoxia на Wenzhou кој е добро познат како "Главниот град на опрема за игралиште во Кина". Ние сме посветени на истражувањето, развој, дизајн, производство, продажба и сервисирање на опрема за игралиште. Ние сè уште ја задржуваме детската невиност, од гледна точка на детето, дизајнирајте ги омилените производи на децата, се надеваме дека на децата ќе им донесеме најдобри играчки.

Најчесто поставувани прашања

Q1: Како за квалитетот на играта соба?

А1: Сите забавни паркови се произведуваат во строга согласност со стандардите на ЕУ. тука, имаме квалификувани и искусни техничари. во прилог, ние исто така имаме систем за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите.

Q2: Дали е тешко да се инсталира? Дали имате прирачник за инсталација?

А2: Игра куќа е лесно да се инсталира, ние ќе ви обезбедиме упатство за инсталација, ако ви е тешко да инсталирате и да побарате помош, ние ќе бидеме среќни да ви служиме.

Q3 :Кое е времето за испорака?

А3 :7-10 неколку дена откако ја потврди нарачката со депозит.