EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

ШТО ПРАВИМЕ?

Професионален тим да го прилагоди за вас

Како професионален производител на опрема за забава, NiuNiu опрема за забава копродукции, Ltd. е посветена на обезбедување на деца со едукативни и забавни производи. Ние сме посветени на обезбедување на подобри и подобри производи и услуги на нашите клиенти, подобрување на профитот на нашите клиенти и грижа за нашите вработени. Се концентрираме на одржлив развој на нашата компанија, почитување на заштитата на животната средина, учество во филантропија. Ние се стремиме да станеме еден од водечките светски производители на опрема за забава.

ХОТ ПРОИЗВОДИ


Внатрешен плеј

Нашиот дизајн за внатрешен забавен парк има широк спектар на теми за клиентите да изберат: како што е џунглата, океанот, пиратство, простор, бонбони, идна starвезда, замокот, машински инженеринг и други теми, и ние ќе продолжиме да воведуваме ново решение за внатрешно игралиште во комплет со комплетно решение ...

ПОВЕЌЕ
ТРАМПОЛИНСКИ ПАРК

Тематски парк Трамплин е експериментален спортски затворен простор базиран на брануваа и комбиниран со најразлични забавни и спортски настани ...

ПОВЕЌЕ

ВЕСТИ


ПОВЕЕ новости

ПРОЕКТ