EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи / Затворен мал слајд

  • https://www.nnkidsplay.net/img/happy_swing_factory_price_eco_friendly_indoor_small_toy_perschool_wholesale_.jpg
  • Среќен замав фабрика цена еко-пријателски затворен мала играчка perschool големо

Среќен замав фабрика цена еко-пријателски затворен мала играчка perschool големо

име: среќен замав
модел:НН-108-2
големина(LxWxHcm):48*90*123цм
материјал:одличен шарен LLDPE, храна пластика пластика
Опсег на возраст:3-8 Годинава
пакување:Кутија од картони и стандард за извоз

Контактирајте не

Опис на материјалот

име: среќен замав
модел:
НН-108-2
големина(LxWxHcm):
48*90*123цм
материјал:
одличен шарен LLDPE, храна пластика пластика
Опсег на возраст:3-8 Годинава
пакување:Кутија од картони и стандард за извоз
инсталација:постапка за склопување и случај на проект,треба половина час од еден народ.
предности:
1.Напредни техники и високо-технолошка опрема.
2.Анти-статички,Анти-лизгање и Анти-пукнатина.
3.Професионалниот дизајнер ќе дизајнира за вас слободно.(можеме да дизајнираме нова слика како план за вашата област, тема, бои, и друг услов)
4.Сите произведени нови материјали нема да додадат рециклирање на пластика.
5.Целосен сет на систем за контрола на квалитет и сеопфатен механизам за управување.
капацитет:1-2 деца
Аплицирај на:Предучилишна установа,забавен парк,градина,трговски центар,јавни места и сл.
функција:
1.Стимулирана childrenубопитност на децата,истражување на желбата,и ја унапредија својата тимска работа и авантуристички
2.духот и нивните способности на сознание,пресуда и решавање на проблеми за време на игра.
Време на испорака:7-10 дена
Минимална количина за нарачка:1x20FCL(28CBM)
Ставка за плаќање:T/T 30% депонирајте однапреT / Tпред производство,T/T 70% пред пратката
Сертификат:
ISO14001, ISO18000, ISO9001, С.

Зошто да изберете забава на NIUNIU

1. Премиум Квалитет за висока Доверливост
(1)Стандардизиран производство; 
(2)Специјализирани за управување со;
(3)строга квалитет контрола;
(4)сертификати: ISOI4001, ISOI8000, ISO9001 & С. од TUV компанијата на Германија.
2. конкурентни цена :како резултат на директна продажба! Директната продажба е маркетинг режим на Niuniu, така што клиентите можат да добијат најдобра цена од нашата фабрика.
3.После- услуги за продажба
Ние инсистираме да понудиме производи и услуги од највисока класа.
Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не
4.решенија за Било кој Буџет

за нас

NIUNIU ЗАГРАДБА се наоѓа во градот Qiaoxia на Wenzhou кој е добро познат како "Главен град на опрема за игралишта во Кина". Со богато искуство во развој и производство, развивме,дизајнирани и произведени затворени мали пластични слајдови и нишалки со различни форми. нашите производи продаваат добро и во домашни и во странство.

Најчесто поставувани прашања

Q1: Како за квалитетот на претставата куќа?
А1: Сите забавни паркови се произведуваат во строга согласност со стандардите на ЕУ. тука, имаме квалификувани и искусни техничари. во прилог, ние исто така имаме систем за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите.

Q2: Дали е тешко да се инсталира? Дали имате прирачник за инсталација?
А2: Игра куќа е лесно да се инсталира, ние ќе ви обезбедиме упатство за инсталација, ако ви е тешко да инсталирате и да побарате помош, ние ќе бидеме среќни да ви служиме.

Q3 : Што е вашиот испорака време?
А3 : 7-10 дена по потврдено на со цел со депозит.