EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 13777778395

Насловна / Најчесто поставувани прашања

 • П

  Кои се јаките страни на вашите производи кога се споредуваат со вашиот конкурент?

  А

  Пластични делови Niuniu: LLDPE се увезува од Кореја.                                                           
  Дебелина од 7-10 мм, Lifeивотниот век е 9 Години или повеќе од 9 години на отворено,                                            
  Применлива температура од -50 ℃ до 60.
  Метални делови Niuniu  дебелина од 2,5 мм,180-200г / м ^ 2  (Меѓународен стандард).

 • П

  Која е вашата минимална нарачка?

  А

  Еден сет .

 • П

  Како за вашиот начин на испорака?

  А

  Обично користиме ФОБ Нингбо. Други пристаништа исто така се достапни,бидејќи тие се далеку од нашата фабрика,затоа треба да платите повеќе внатрешна такса.

 • П

  Кои се вашите услови за плаќање ?

  А

  Од Т / Т,30% депонирајте однапред, рамнотежа 70% пред пратката. 

 • П

  Како можам да ја поставам нарачката?

  А

  Прво потпишете ја ПИ,плаќаат депозит,тогаш ќе го организираме производството. После завршеното производство треба да го платите  рамнотежа. Конечно ќе ја испратиме Стоката.

 • П

  Можете ли да дизајнирате опрема за игралиште според мојот буџет?

  А

  Да, имаме тим за професионален дизајн,кој би можел да дизајнира според вашиот простор и буџет или какви било други барања.

 • П

  Можете ли да го испратите игралиштето во мојата земја?

  А

  Секако, ние можеме. Ако немате сопствен шпедитер за брод, можеме да ви помогнеме.

 • П

  Ако не ми се допаѓа бојата, можеш ли да го промениш?

  А

  Секако, можеме да ја измениме бојата или големината според сакаш, потоа произведете според модифицираниот дизајн.

Насловна Претходно 1 Следна минатата - Total 8 1 евиденција ТВкупновната страница / Total 1 20 по страница