EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи / Затворено игралиште / Електрична плоча за заклучување

Електрична плоча за заклучување


Електричното кокосово дрво е вертикална оска и проект за еднократна забава. Доживотниот облик ги тера децата да се чувствуваат полни со мистериозен егзотичен стил. Кога детето вози на тоа, се врти паралелно, а децата добиваат искуство во рамнотежа во претставата преку јачината на горните и долните екстремитети. Подобрете ја сеопфатната способност на чувствата. Формирањето на нови структури и воочените искуства помогна да се помогне, а децата уживаат во бесконечна забава во играта.

Насловна Претходно 1 Следна минатата - Total 16 1 евиденција ТВкупновната страница / Total 1 18 по страница