EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / Вести

Честитки за успехот на „2019 година Шести меѓународни игри во Кина Вухан & Саем за забава “

време : 2019-03-18

честитка на успехот на "2019 6та Кина Вухан Меѓународниот Игри & забава саем ”

-- Ниуниу забава

 Со пролет се приближува, нашите Вухан изложба збор за совршен крај. 

За оние кои не имаат шанса да се дојде на местото на настанот, не се чувствувам тажно, тука Niuniu има подготвено многу жив слики, ајде да одиме и да уживаат во шармот на нашето шоу. 

Има толку многу луѓе кои доаѓаат на саемот, би можеле да имаат увид од кабина Niuniu кое е преполно со толку многу посетители. 

Овој пат ние се прикажува "Иднината ѕвезда" кој е еден од повеќето класични тема меѓу нашите производи. Таа има "Капсула ракета", "Проекција ТВ" и "Ајнштајн" Игра куќа. Со присуство на сите овие елементи кои со богата смисла на идните науката и технологијата, децата ќе уживаат во нивното време играјќи во фасцинација на науката.