EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 13777778395

Насловна / за / компанија вовед

Како професионален производител на опрема за забава, Niuniu опрема за забава копродукции, Ltd. е посветена на обезбедување на деца со едукативни и забавни производи. Ние сме посветени да обезбедиме подобри и подобри производи и услуги на нашите клиенти, подобрување на профитот на нашите клиенти и грижа за нашите вработени. Се концентрираме одржлив развој на нашата компанија, почитување на заштитата на животната средина, учество во филантропија. Ние се стремиме кон стане еден од водечките светски производител на опрема за забава.

Niu Niu Забава специјализира во развојот, дизајн, производство и инсталација на затворено игралиште опрема, бранувари паркови, курсеви за нинџа, игралиште и тематски паркови на отворено. Во минатото, НИУНИУ обезбеди квалитетно игралиште опрема за илјадници игралишта во затворен простор, трговски центри, училишта и центри за дневна грижа, како и центри за домашна забава.

Ниу Ниу Забава се фокусира на квалитетот и дизајнот, и строго се придржува кон безбедноста на индустријата стандарди. Висок квалитет на снабдување со суровини, строга контрола на квалитетот, конкурентни цени, и внимателна услуга на клиентите се нашите постојани потраги. Ова е причината зошто заработивме добра репутација и растеме многу посилно од кога било.

Имаме професионални дизајн, R&Д и тим за производство. Креативен ум, има страсна посветеност кон работата на овој тим секогаш била основна предност на компанијата. Ние сме посветени да обезбеди наши клиенти со врвен квалитет  игралиште решение. Со нетрпение очекуваме да станеме сигурен деловен партнер на сите наши клиенти.

Добредојдовте во посета на нашата компанија!