EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 13777778395

Насловна / производи / Качување Wallид

  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712162928_415.jpg
  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712163236_114.jpg
  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712163249_857.jpg
  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712163301_518.jpg
  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712163317_471.jpg
  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712163329_361.jpg
  • https://www.nnkidsplay.net/upfile/2019/07/12/20190712163342_313.jpg
  • Качување Wallид

Качување Wallид

Контактирајте не

Опис на материјалот
Тема Iид за искачување во карпи NIUNIU
спецификации мин. висина на таванот: 6.5 m (21ФТ)
Стандардни височини:6/7/8 m (19.5/23/26 ФТ)
Прибл. површина по елемент:10 m²(100 кв.м.) по елемент
Ограничувања на тежина:мин. 15 килограм (33 lbs )/ Макс. 150 килограм (330 lbs)
Уред за контрола на спуштање:TRUBLUE авто-белеј или обичен авто-белеј
Прилагодено:Прилагодени NIUNIU Големините на Wallидовите се достапни на барање
Основни материјали Цевка:Галванизирана цевка, грундиран и обоен
Сврзувачки елементи: галванизиран или не'рѓосувачки челик
Ид: ПЕ / дрво / стакло засилени пластични панели
Опсег на возраст Дете или возрасно
предности Сите елементи се безбедни за децата, анти-избледени, антитоксичен, анти-УВ отпор.
Професионалниот desiger ќе дизајнира за вас слободно.
инсталација ние снабдуваме инженер за инсталирање,или испратете прирачник за инсталација
Аплицирај на Трговски центри ,Хотели ,Одморалишта ,Забава Паркови,Центри за рекреација,Училиштата ,Зони на авантурите,итн.
пакување Стандардно пакување за извоз
Пластични делови: Меур торба и пп-филм
Ironелезни делови: Памук и пп-филм
Напомена на. Ве молиме, редовно проверувајте ги завртките и другите зачувувачи на опрема.
b.Pls ја користат опремата во рамките на возраста, деца под 10 играјте со надзор на возрасни.
c. Забранети се тапи предмети и кисела корозивна алкохол.
Вовед во игра