EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / производи / Затворено игралиште / Електрична плоча за заклучување

  • https://www.nnkidsplay.net/img/ce_approval_indoor_electric_coconut_palm_swivel_chair.jpg
  • CE одобрение за внатрешно електрично стопало кокосово столче за вртење на палма

CE одобрение за внатрешно електрично стопало кокосово столче за вртење на палма

име: Електрично кокосово дрво

бренд: NIUNIU

големина: 250*250*270цм

капацитет: 0-10 Луѓе

Време на гаранција: 2 година(Ништо-артифиаил штета)

Контактирајте не

Параметар Вовед

име: Електрично кокосово дрво

бренд: NIUNIU

големина: 250*250*270цм

капацитет: 0-10 Луѓе

Време на гаранција: 2 година(Ништо-артифиаил штета)

моќ: 300W,Напон:220V (или на Ваше барање) Електрично кокосово дрво применливо на различните места,Како што е затворено, како што се стоковни куќи, супермаркети, трговски центри, училишта, градинки, забавни паркови и така натаму,Погоден за деца: 1-8 деца на возраст (не повеќе од 1,3 милиони деца) сертификација: ISO,CE.CCC,итн.

Забелешка:

1. Не дозволувајте децата премногу брзо да забранат да се нишаат кокосовите дрвја, Лесно е да се судири;

2.Кога децата ја играа играта во Електрично кокосово дрво, да ги потсети децата да не се борат во објектот;

3.Кога Електрик се врти,не дозволувајте искачување.

предност

1.материјал: Пластичните делови се направени од СТП, ПВЦ,LLDPE. вклучително и мотор.

2.карактеристики: мека, сигурен, животната средина, може да се врти кога е наполнето електрично.

3.користење: супермаркети, трговски центри, училишта, градинки, забавни паркови и така натаму.

нашите услуги

    1.Можеме да се прилагодиме за вас според големината на вашето игралиште.

    2.Нашата гаранција за квалитет е една година по продажбата. Во рамките на гаранцијата, ако има делови оштетени поради проблем со проблем, можеме да ги замениме деловите за вас бесплатно.

    По периодот на гаранција за квалитет, можеме да ги замениме деловите за вас со нашата фабричка цена.

    3.можеме да обезбедиме упатства за одржување.

за нас

NIUNIU AMUSEMENT е еден од најраните производители на интерактивна опрема за мека игра во Кина. Наспроти статичката традиционална мека игра, интерактивната опрема за мека игра е инсталирана со електронски компоненти како што е моторот, LED светла, звучници и сензори, на тој начин нудете поголема интерактивност и поингазивно искуство во игра. Делови за надувување и дебелото обвивка за површинско ниво ја гарантираат безбедноста на децата бидејќи се зачувуваат насекаде низ местото. Интерактивната мека игра се нарекува и електрична мека игра.