EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / Вести

Bumblebee International предучилишно училиште

време : 2019-08-02

Bumblebee International предучилишно училиште, ново училиште во Мандалеј. Може да видите колку е убава. Постојат разнобојни базени и слајдови, јами од песок, wallsидови за качување по карпи и така натаму. Ова внатрешно игралиште е дизајнирано од нас,тоа е рај за деца Подолу, има неколку слики од местата на кои може да се повикате. Ако ве интересира ова, Ве молиме контактирајте со нас. Ајде да дизајнираме забавен парк за вас и да им донесе радост на децата!