EN
Сите Категории
EN
E-mail: [email protected] телефон: +86 15067718358

Насловна / Вести

Среќен меѓународен ден на жената

време : 2019-03-18

среќен Меѓународен Женски ден
мај ќе биде млад засекогаш!

Затоа што of имаше the жена, the светот се појавува особено прекрасна! мај нашите мали почитува донесе ќе the повеќе искрен&nнаsp;благослови. Qiaoxi желба сите the female вработените a&nbsженски women’s фестивал!

Посакувајќи every член of нашите наим a здрав тело, Младсекој и среќен every ден во ова големо семејство!